pondelok, 23. januára 2012

liebster blog

Chcela by som sa pochváliť, ale hlavne poďakovať hneď dvom osôbkam, ktoré mi udelili krásnu, milú bloggerskú cenu, ktorú si veľmi vážim. Tak sa teším z toho, ach :)) 


Takže tejto cti sa mi dostalo od Ajky, ktorej rozkvitnutý blog Poľné kvety je nádherný a plný receptov na všelijaké dobrôtky, z ktorých len slinky tečú, a vždy sa nad nimi vytešujem, mňam, a ešte od Andrejky, ktorej úžasné Mňamoty sú plné tradičných aj netradičných mňamôt :), veľmi inšpiratívnych a voňavých a lákavých.


Ja som sa rozhodla udeliť toto ocenenie naozaj zo srdca týmto blogom:
  • Jankin blog .rooster hill. je nie len o varení, ale aj o krásnych farebných fotografiách, z ktorých sála rodinné teplo a láska, pri jeho čítaní som vždy pokojná a usmiata :)

  • Dankin blog Dora´s art je plný talianskych aj netalianskych jedál,  je jedným z mojich najobľúbenejších, pretože tam je nie len krásne čítanie, ale aj krásne pozeranie - všetko v každom príspevku :)

  • Frommarysity blog je úžasný. Plný neskutočných dobrôt, úprimných slov od mladej, veselej dievčinky, ktorá pečie a varí s láskou a ja vždy vyhladnem, keď pozerám jej recepty - vždy sa mi trafí do mojich chutí :)

  • Natali a jej Cutlery foodblog... Úžasné fotografie a famózne recepty, ktoré pohladia oko aj dušu aj mlsný jazýček :) 

  • A Katkin Hrnček-var! To je počítaníčko! O skvelom jedle, o krásnych príbehoch :)

Pravidlá oceňovania:
Nechajte odkaz na svojom blogu na osobu, ktorá vám ocenenie udelila. Vyberte 5 blogov, ktoré chcete oceniť, tieto blogy nesmú mať viac ako 200 následníkov. Svojim nominovaných zanechajte odkaz na ich blogu, aby vedeli, že ich chcete oceniť:-) Potom umiestnite ocenenie na svojom blogu.

Ešte raz ĎAKUJEM! :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...